MOVACOLOR B.V.

MOVACOLOR B.V.

MOVACOLOR B.V.

Movacolor je díky mnohým inovativním a patentovaným řešením předním výrobcem zařízení pro dávkování a směšování. Technologie dávkování je založena na principu přímého (inline) dávkování masterbatchů, prášků, recyklátů nebo kapalin a nalezne uplatnění jak při extruzi, tak i vstřikování. Díky kombinaci přesných krokových motorů, patentované technologie odvažování a unikátní koncepci dávkovacích válců zařízení Movacolor splňují nejvyšší kvalitativní požadavky různých výrobních odvětví plastikářského průmyslu. Kvalitní komponenty a masivní provedení zařízení je předurčuje pro dlouhou životnost - proto Movacolor poskytuje standardně 5letou záruku. 

Společnost 1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o. působí jako výhradní zástupce Movacolor v oblasti prodeje, technické podpory a servisu na českém, slovenském, maďarském a rumunském trhu.

Napsali o nás

S většinou pracovníků z 1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o. spolupracuje naše firma KraussMaffei Technologies GmbH úspěšně již od roku 1994 v oblasti extruzních linek a od roku 2000 v oblasti RPM technologií. Moje osobní zkušenosti s 1.PLASTCOMPANY jsou od roku 2008, kdy jsem nastoupil do centrály v Mnichově a měl jsem na starosti region východní Evropy v pozici Manažer prodeje pro východní Evropu. Tuto spolupráci hodnotím jako velmi pozitivní, bezproblémovou a úspěšnou. Při řešení projektů a při diskusích se zákazníky je pro mne 1.PLASTCOMPANY spol. s .r.o. spolehlivým a důvěryhodným partnerem a je reprezentativním zastoupením naší společnosti KraussMaffei. Jen tak dál! 

Yuri Michurin
Manažer prodeje pro východní Evropu
KraussMaffei Group GmbH

Spolupracujeme s 1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o. více než 5 let a jsme velice spokojení. Měli jsme příležitost setkat se se společností, jejíž portfólio je široké, a která se snaží dodávat na trh jen to nejlepší. Všichni její zaměstnanci jsou motivovaní, zaměření na cíl a udržují velmi dobré vztahy se svými zákazníky.

1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o. je velká rodina a my jsme šťastní, že jsme její součástí

Sabrina Gangini
Komunikace a marketing
Zobrazených 1-12 z celkově 16 záznamů.
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info