O nás

Naše společnost 1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o. je firma s rodinnou tradicí a přátelským kolektivem, pro kterou vstřícnost, profesionalita a odbornost je vždy na prvním místě. 

Jsme s vámi od roku 1990.

Specializujeme se na dodávky, instalaci a servis strojně-technologických celků na zpracování plastů a jejich recyklaci. Zastupujeme přední světové výrobce technologií na zpracování plastů, jejichž stroje byly instalovány u více než 3000 našich zákazníků ve střední Evropě. Našimi přednostmi jsou zkušenost, flexibilita a rychlost v dodávkách i servisu. 

Vždy se snažíme vyhovět požadavkům zákazníka a najít optimální řešení.

Historie společnosti

Novodobá historie naší společnosti se datuje od roku 1990 založením firmy Plastochem, spol.s r.o., a od té doby jsme se etablovali jako jeden z předních dodavatelů surovin a strojně-technologických zařízení pro zpracování plastů ve střední a východní Evropě. S drobnými změnami struktury firmy jsme tu pro Vás dodnes. Více o historii firmy

Napsali o nás

Spolupracujeme s 1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o. více než 5 let a jsme velice spokojení. Měli jsme příležitost setkat se se společností, jejíž portfólio je široké, a která se snaží dodávat na trh jen to nejlepší. Všichni její zaměstnanci jsou motivovaní, zaměření na cíl a udržují velmi dobré vztahy se svými zákazníky.

1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o. je velká rodina a my jsme šťastní, že jsme její součástí

Sabrina Gangini
Communication and Marketing
Eurochiller S.r.l.

My, jako společnost Wanner-Technik GmbH, vyvíjíme a vyrábíme nožové a zubové mlýny od 80. let. Našim cílem je naplnit očekávání našich zákazníků na 110%. Ve společnosti 1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o. máme partnera, který má stejný přístup a myšlenku. Společně směřujeme k hlavnímu cíli a tím jsou nadstandardní vztahy se zákazníky.

Spolupracujeme s většinou pracovníků z 1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o. od roku 2001 a naše spolupráce je založena na důvěře a vstřícnosti. Věříme, že v této úspěšné spolupráci budeme pokračovat i nadále. Děkujeme společnosti 1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o. a jejím oddaným zaměstnancům za dobré časy a společné úspěchy.

Ralph Dostmann
CEO Wanner-Technik GmbH

S většinou pracovníků z 1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o. spolupracuje naše firma KraussMaffei Technologies GmbH úspěšně již od roku 1994 v oblasti extruzních linek a od roku 2000 v oblasti RPM technologií. Moje osobní zkušenosti s 1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o. jsou od roku 2008, kdy jsem nastoupil do centrály v Mnichově a měl jsem na starosti region východní Evropy na pozici manažera prodeje pro východní Evropu. Tuto spolupráci hodnotím jako velmi pozitivní, bezproblémovou a úspěšnou. Při řešení projektů a při diskusích se zákazníky je pro mě 1.PLASTCOMPANY, spol. s .r.o. spolehlivým a důvěryhodným partnerem pro naši společnost KraussMaffei Technologies GmbH. Jen tak dál!

Yuri Michurin
Manažer prodeje pro východní Evropu, KraussMaffei Technologies GmbH

Rád bych zmínil více než dvacetiletou blízkou spolupráci mezi společností Gerco Technik GmbH a většinou pracovníků z 1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o. Naše pravidelná setkání zaručují soustavný vývoj produktů orientovaných na potřeby zákazníků. Dobrý osobní vztah mezi společnostmi je základem aktivního a konstruktivního obchodního vztahu.

Dieter Kochmann
CEO, Gerco Technik GmbH

„Již mnoho let máme se společností 1.PLASTCOMPANY vynikající obchodní vazby ve více evropských zemích. Jsme velmi rádi, že s nimi spolupracujeme, a to nejen kvůli vysoké kompetenci celého týmu, ale také díky skvělé týmové práci každého zaměstnance 1 .PLASTCOMPANY.

Děkuji za dosavadní dobrou spolupráci. Přejeme vám hodně úspěchů do budoucna. Zůstaňme spolu úspěšní! “

Christian Storz
Exportní manažer
Dr. Boy GmbH & Co. KG
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info