Slavíme! 25 let spolupráce se společností Gerco

Slavíme! 25 let spolupráce se společností Gerco

Společnost Gerco Technik GmbH se specializuje na vývoj a výrobu vysoce kvalitních periferních zařízení pro plastikářský průmysl v oblasti sušící, dopravníkové a dávkovací techniky. Sídlí v regionu Münsterland ve městě Ennigerloh v Německu. Prostřednictvím partnerských společností, mezi které patří i 1.PLASTCOMPANY prodává své produkty po celé Evropě.

Úzká spolupráce mezi našimi společnostmi se odvíjí již od roku 1997, kdy byl uskutečněn první prodej sušícího zařízení na českém trhu. Postupným rozvojem, důslednou prodejní aktivitou a úspěšným marketingem se 1.PLASTCOMPANY podařilo během následujících let rozšířit své prodejní aktivity ve východní Evropě o Polsko, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko. Každé rozšíření na zahraniční trh doprovázela i společnost Gerco jako velmi spolehlivý partner. 

Firma Gerco postupem času rozvíjela svůj sortiment a rozšiřovala své portfolio, zahrnující nyní modulární horkovzdušné a suchovzdušné sušičky granulátu (jedno- a vícekomorové) s dotykovým ovládacím panelem, nástavcové sušičky granulátu na stlačený vzduch, volumetrická dávkovací zařízení či odebírací automaty. 

Mobilní sušící technologie společnosti Gerco je věrna heslu “maximální objem sušení na nejmenším prostoru“. Lze ji flexibilně využít ve výrobě i v laboratoři. Sušičky tak mohou být umístěné přímo vedle zpracovatelského strojního zařízení nebo mohou být kompletně automatizovány jako centrální. V průběhu let společnost Gerco na produktech nepřetržitě pracovala a pokročila ve vývoji. Ovládací prvky sušičky jsou kompatibilní s průmyslem 4.0, lze je centrálně monitorovat pomocí dotykového panelu, řídícího systému Siemens a webového serveru. Další možnosti, jako je TAR (regenerace závislá od rosného bodu), VÜS (plnoautomatická ochrana před přesušením) či speciální sítové nádoby, doplňují produkty energeticky a zajišťují optimální průběh sušícího procesu.

K jednotlivým zařízením je rovněž nabízena vhodná dopravníková technologie – jednoduché motorové dopravníky s malým přepravním výkonem, injektorové a tlakové dopravníky, až po dvojité dopravníky s výkonem 1000 kg/hod. Jednotlivé dopravníky Gerco mohou být nasazeny ve výrobě jednotlivě nebo jako automatizace sušiček.

Ve společných projektech Gerco Technik GmbH a 1.PLASTCOMPANY bylo a je vždy možné zákazníkům nabídnout individuální řešení a přesvědčit je tak, že se jedná o produkty s dlouhou životností a spolehlivostí.

Na závěr můžeme říct, že 25 let spolupráce bylo velmi příjemných a těšíme se na další dlouholetou spolupráci!

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info