Plastpol 2022 viděn očima Dr. Boye

Plastpol 2022 viděn očima Dr. Boye

Společnost 1.PLASTCOMPANY Polska Sp. z o.o., zástupce německého výrobce vstřikolisů BOY, dosáhla na plastikářském veletrhu Plastpol velkého úspěchu. Odborník na vstřikolisy s uzavírací silou do 1 250 kN představil v Kielcích obstřikovací automat s vertikální vstřikovací jednotkou a také svůj největší stroj – BOY 125 E.

Středem zájmu návštěvníků byl zejména vertikální stroj. Co se týká obstřikování vkládaných dílů, je BOY po dlouhou řadu let jednou z top adres. Produktová škála rodinné firmy z Neustadt-Fernthalu zahrnuje obstřikovací automaty s uzavírací silou od 100 do max. 600 kN. Charakteristickým konstrukčním znakem pro všechny obstřikovací automaty BOY je pevná spodní deska, která zabraňuje posouvání vložených dílů při zavírání stroje. Uživatelé také oceňují dobrou ergonomii obstřikovacích automatů BOY – díky vhodné pracovní výšce a kompaktnímu designu je vzdálenost do oblasti formy opravdu malá.

Na stánku polského zástupce BOY se představil také stroj BOY 125 E (uzavírací síla 1 250 kN) v kombinaci s lineárním manipulačním systémem BOY LR 5; stroj vyráběl krájecí podložku z polypropylenu. Manipulační systém, který BOY vyvinul, má tři lineární osy, stejně jako pneumatické rotační a otočné osy. Uživatelé profitují na simultánních pohybech i na precizní přesnosti opakování pozice os – méně než ± 0,1 mm.

Veletržní tým polského zástupce BOY ukončil svou přítomnost na Plastpolu 2022 s velmi pozitivním výsledkem. Mnoho diskuzí o technických otázkách a zahájení mnoha specifických projektů signalizuje, že naše polské zastoupení 1.PLASTCOMPANY bude dále úspěšně expandovat na důležitý polský plastikářský trh. 

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info