Obrovský úspěch na Plastpolu – velký zájem o nový BOY XS E & jeho výhody

Obrovský úspěch na Plastpolu – velký zájem o nový BOY XS E & jeho výhody

Pokud se ohlédneme za posledními třemi lety a vlivu pandemie na veletržní akce, bylo více než potěšující vidět, kolik zákazníků a zájemců navštívilo stánek BOY. Diskutovalo se o nových trendech automatizace, přerušených dodavatelských řetězcích a dalších tématech ohledně investičních plánů.

Společně se zástupci BOY z polské 1.PLASTCOMPANY jsme představili velkou část z produktové škály vstřikovacích lisů BOY: Nový BOY XS E, vstřikovací jednotku BOY 2C pro druhou komponentu, vertikální BOY 35 E VV i horizontální BOY 80 E s robotem LR5, který se ukázal jako velmi úspěšný a vzbudil výrazný zájem, především díky krátkým dodacím lhůtám a dostupnosti skladových strojů. Zejména stroj BOY XS E přitahoval velkou pozornost vysokého počtu návštěvníků všechny čtyři veletržní dny.

Simon Bördgen, vývojář aplikací u BOY, byl na místě po celou dobu trvání veletrhu. Zajišťoval hladký průběh před veletrhem, během veletrhu i po něm, a to společně s kolegy z 1.PLASTCOMPANY: „Nejen veletrh probíhal hladce, ale také instalace strojů a poté demontáž proběhly úspěšně. Naše stroje opakovaně předvedly, co dokážou a jaké jsou jejich vlastnosti: Vysoká energetická efektivita, malá zastavěná plocha, extrémně bezproblémový chod a výroba bez jakýchkoli potíží. Návštěvníci projevovali opravdu velký zájem. Bylo nám ctí vést tolik informativních a potěšujících konverzací, které jsou skutečně slibné“.

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info