Dr. Boy na veletrhu Plastpol 2024

Dr. Boy na veletrhu Plastpol 2024

Společnost Dr. Boy GmbH & Co. KG byla velmi spokojená se svou prezentací na letošním Plastpolu 2024, který se konal od 21. do 24. května 2024.

Jako jeden z lídrů ve výrobě vstřikovacích strojů BOY představil inovativní řešení a technologie, orientované na budoucnost, na stánku svého polského zástupce 1.PLASTCOMPANY; stánek vzbudil velký zájem u mnohých návštěvníků veletrhu.

Ve středu zájmu inovace produktů

Prezentace se soustředila především na nejnovější vstřikovací stroje BOY, které charakterizuje hlavně jejich vysoká energetická efektivita, kompaktnost a přesnost.

Vyzdvihován byl zejména BOY XS E, kompaktní stroj ideální na výrobu malých dílů.

Udržitelnost a efektivita

BOY se neustále soustředí na udržitelné výrobní energie. Stroje vystavené na Plastpolu se vyznačují optimalizovanou spotřebou energie a sníženými emisemi.

Pozitivní feedback a nové kontakty

Tento veletrh provázely početné konstruktivní diskuze a intenzivní setkávání se stávajícími I potenciálními zákazníky. I BOY navázal mnoho nových kontaktů a posílil obchodní vztahy.

Vyhlídky

Svým úspěšným vystoupením na Plastpolu BOY zvýraznil svou pozici jako inovativní a trvalý partner v plastikářském průmyslu. Firma bude nadále investovat do vývoje energeticky efektivních a vysoce výkonných vstřikovacích strojů, aby i v budoucnu splnil požadavky nejen zákazníků, ale i požadavky na ochranu životního prostřed.

Bartosz Surma, obchodní zástupce 1.PLASTCOMPANY: “S výsledkem veletrhu jsme skutečně spokojeni, byla to úžasná příležitost k setkání se stávajícími zákazníky I k získání zákazníků nových. Úspěšnost veletrhu potvrzuje narůstající zájem lidí z plastikářského průmyslu a potřebu nepřetržitého vývoje inovací v této oblasti. Děkujeme početným návštěvníkům našeho stánku a a těšíme se, až vás přivítáme na Plastpolu 2025!”

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info