BOY v digitálním světě lékařské technologie

BOY v digitálním světě lékařské technologie

Digitální dveře na MedTecLIVE se otevřou 20.dubna 2021 a BOY se jako virtuální vystavovatel bude účastnit také. Místo výroby lékařských technologických dílů na vstřikolisu v čistém prostředí se výrobce vstřikovacích strojů s uzavírací sílou do 1 250 kN představí na digitálním portálu MedTec. Jako přídavek ke kompletní výrobní řadě BOY digitální prezentace nabídne návštěvníkům ucelený přehled velmi kompaktní technologie výroby v čistém prostředí na stroji výrobce, který sídlí v Neustadt-Fernthalu. BOY nabídne volný přístup na virtuální MedTecLIVE ze své webové stránky www.dr-boy.de

Převislá dvoudesková uzavírací jednotka strojů BOY poskytuje mnoho designových výhod, zejména při používání v oblasti lékařské technologie. Koncept výroby v čistém prostředí BOY je charakterizován minimální požadovanou velikostí čistého prostředí. Všechny funkce, potřebné pro výrobu v čistém prostředí, mohou být umístěny v rámci zastavěné plochy vstřikovacího stroje BOY. Například laminární box může být umístěn nad uzavírací jednotku, což ušetří místo. Pod převislou jednotkou je prostor pro balicí zařízení, a tak je možné přímé balení lékařských dílů. Protože od okolního vzduchu musí být „zapouzdřený“ poměrně malý prostor, znamená to výrazné snížení nákladů.

„Chytré“ ovládání stroje s integrovaným spouštěcím okruhem pro separaci prvních vstřiků, stejně jako opční úprava vzdálenosti od podlahy – ideální pro nasazení v čistém prostředí – jsou dalšími výhodami technologie čistého prostředí kompaktních strojů BOY.

Na online portálu MedTecLIVE budou k dispozici dva chaty, na kterých mohou návštěvníci stránek BOY získat přímý kontakt jak s technologickými aplikacemi BOY, tak i s prodejci společnosti BOY.

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info