BOY 35 E

BOY 35 E

BOY 35 E znamená efektivitu, kompaktnost, konektivitu a všestrannost

Vstřikovací stroj BOY 35 E nabízí pět silných výhod, které s každým vstřikem přinášejí provozovateli v plastikářském průmyslu benefity:

- energeticky optimalizovaný, vysoce dynamický servopohon s hladkým chodem

- až o 50 % efektivnější plastifikační jednotka EconPlast

- nejmenší zastavěná plocha (1,96 m2) v této třídě uzavírací síly

- nejjednodušší propojení automatizace, manipulačních jednotek BOY, technologií 2K s přídavnými vstřikovacími jednotkami a vertikální vstřikovací technologií

- digitalizovaná konektivita s OPC UA v souladu s EM 77 / 83

Čtyřsloupkový vstřikovací stroj BOY 35 E nabízí uzavírací sílu 350 kN a univerzální vstřikovací jednotku s průměrem šneků od 14 do 32 mm.

Se zastavěnou plochou pouhých 1,96 m2 se BOY 35 E hodí zejména pro výrobu přesných dílů s omezenou škálou tolerance o hmotnosti dílu do 69,5 g (PS). Na stroji BOY 35 E je možné zpracovávat mnoho typů termoplastů, elastomerů a silikonů, stejně jako termosetů, kovů a keramiky.

Plně hydraulický vstřikovací stroj s recipročním šnekem a s dvoudeskovou uzavírací jednotkou, výklopnou vstřikovací jednotkou a energeticky efektivním servopohonem prokazatelně dosahuje nejnižší možné sazby strojohodin. Díky opční plastifikační jednotce EconPlast se výrazně sníží spotřeba energie stroje BOY 35 E. Zařazením do klasifikace efektivity 7+ dle Euromap 60.1 (spotřeba energie pouze 0,49 kW/kg kapacity materiálu) zaujímá BOY 35 E neporazitelnou top pozici ve své třídě uzavírací síly.

Vstřikování do dělicí roviny – žádný problém pro BOY 35 E HV. Obzvláště v tomto segmentu má BOY na světovém trhu velmi velký podíl. Pomocí horizontální uzavírací jednotky a vertikálně umístěné vstřikovací jednotky je materiál vstřikován do dělicí roviny formy. Tím se zabrání případným stopám po vstřikování na dekoračním povrchu. Drahé a komplexní techniky horkých kanálů nejsou potřeba. Vstřikováním do dělicí roviny se také předejde vtokům.

BOY 35 E je k dispozici ve čtyřech různých strojních typech, kde je vstřikovací a uzavírací jednotka každá umístěna horizontálně nebo vertikálně.

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info