Novinky

AKCE „Šrotovné“ – vyměňte starý vstřikolis za nový!

Vážení zákazníci,

máte ve své výrobě vstřikolis, který už má „to nejlepší“ za sebou? Je starší více jak 20 let? Zvažujete nákup nového?
Tak je tato nabídka určená právě Vám!

Ve spolupráci s firmou Dr. BOY Vám nabízíme výměnu starého lisu za nový se zvýhodněnou cenou!

Akce se vztahuje na VŠECHNY lisy s rokem výroby do r. 1999 (tj. nejen na značku Dr. BOY)! V případě pořízení menšího lisu
(uzavírací síla od 25 do 35 tun) -> možnost slevy 6 %, pro lisy s uzavírací sílou od 50 do 125 t – sleva až 9 %!

Podmínkou pro získání slevy je kromě stáří lisu také nutnost jeho likvidace. Sleva bude poskytnuta na základě doložení potvrzení
o likvidaci („zešrotování“) stroje.

Pro více informací, prosím využijte kontakty níže:

Ing. Petr Betáš

1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o.
Bohunická 728/24a
619 00 Brno
Czech Republic
office: +420 533 433 696

email: p.betas@1plastcompany.cz
web: www.1plastcompany.cz

Zrušené veletrhy = mlýny za speciální cenu! IHNED K ODBĚRU!

Vážení zákazníci,

vzhledem k zrušení veletrhů jako jsou: Global Industrie v Paříži, Kuteno, Plastpol, Equiplast Barcelona a FIP Lyon Vám nabízíme jedinečnou možnost zakoupit nové skladové mlýny Wanner Technik za speciální – veletržní cenu!

Všechny mlýny ihned k odběru!

Mlýn série BABY – typ B08.10f 
Standardní cena:     3 070 €
Speciální cena:        2 850 €

Mlýn série COMPACT – typ C13.20sv 
Standardní cena:     4 190 €
Speciální cena:        3 780 €

Mlýn  série COMPACT – typ C17.26sv 
Standardní cena:     5 030 €
Speciální cena:        4 650 €

Mlýn  série COMPACT – typ C17.31sv 
Standardní cena:     5 800 €
Speciální cena:        5 360 €

Mlýn série XTRA – typ X-tra 2
Standardní cena:     5 810 €
Speciální cena:        5 380 €

Mlýn série DYNAMIC– typ D25.38s
Standardní cena:     8 640 €
Speciální cena:        8 230 €

Mlýn série DYNAMIC- typ D25.38 Compact
Standardní cena:     7 730 €
Speciální cena:        7 150 €

Ceny sú EXW Wanner Technik, Wertheim, Německo – bez balení, dopravy a DPH.

DODACÍ TERMÍN:   skladem, cca 1 týden od potvrzení objednávky

Více informací naleznete v záložce “Burza použitých strojů” nebo využijte kontakty níže:

Jana Babničová

email:  j.babnicova@1plastcompany.cz

tel.kontakt: +420 727 833 587

BOY XXS přesně splňuje téma výroční konference VDI

„Trvalé využití materiálů“ a „Efektivní využití výrobních zdrojů“ jsou dvě hlavní témata výroční konference o vstřikování VDI. Ve dnech 11. a 12. února 2020 se BOY představí v kongresové hale v Baden-Badenu se svým nejmenším vstřikovacím automatem. BOY XXS vyrábí plastové díly ze speciálního biomateriálu, který se v zemi beze zbytku rozloží.

Vedle bezproblémového zpracování takového materiálu na stroji BOY se strojní i pohonný koncept BOY XXS plně soustředí na efektivní využití výrobních zdrojů. Díky servomotorickému pohonu čerpadla spotřebuje tento velmi kompaktní vstřikovací automat (zastavěná plocha 0,89 m2 a díky opčním kolečkům flexibilně použitelný) s uzavírací silou 63 kN pouze minimum energie. Stroje, instalované pro průmyslovou sériovou výrobu, disponují volně převislým dvoudeskovým uzavíracím systémem, stejně jako šnekovou plastifikací od 8 do 18 mm na principu „First in – First out“. Rozličné plastové díly do hmotnosti 13,9 g se díky o 50 % zvýšenému objemu zdvihu vyrábí velmi precizně. Zejména bezvtoková výroba dílů prostřednictvím specifické bezvtokové trysky BOY na cenově nenáročné jednootiskové formě završuje strojní koncept z hlediska co největšího šetření zdrojů.

BOY_XXS

BOY i po konci K 2019 dále píše svůj úspěšný příběh

Nesmírně úspěšným vystoupením na düsseldorfském plastikářském veletrhu buduje BOY předpoklad pro další úspěšnou budoucnost středního výrobce strojů z Neustadt-Fernthalu. „Z osmi veletržních dnů můžeme s hrdostí vytvořit mimořádně pozitivní bilanci,“ shrnuje Alfred Schiffer, majitel a jednatel. „Jsme velmi potěšeni velkým zájmem o naše vstřikovací automaty a inovativní technologie. Oproti veletrhu K 2016 jsme na našem stánku zaznamenali více návštěvníků z oboru.“

Na K 2019 BOY ukázal kromě premiéry svého nového BOY 100 hybrid se servoelektrickou vstřikovací jednotkou zajímavé automatizace na prakticky všech svých exponátech. BOY 100 E hybrid může být dle vyjádření výrobce okamžitě opčně uspořádán jako eSP opce pro stroje od velikosti BOY 60 E po BOY 125 E. Nová servoelektrická vstřikovací jednotka nabízí velmi hospodárné výhody, zejména při krátkých časech cyklu a velkém objemu dávkování.

Díky tomu, že uzavírací strana není závislá na straně vstřikovací, je možné, aby byly všechny jízdní pohyby paralelní s dávkováním. BOY 125 E nadchne svým lineárním manipulátorem LR 5, který je chytře integrován ve směru osy stroje. Díky tomuto způsobu integrace není potřeba přídavné plochy pro manipulační zařízení.

csm_BOY_Stand_9cfdd37c9b

Také veletržní témata Circular Economy a narůstající digitalizace průmyslu byla kompletně splněna zajímavými aplikacemi od specialistů na vstřikovací automaty s uzavírací silou do 1250 kN. Např.  na některých vstřikovacích automatech BOY byly bez problémů nasazeny biomateriály. Spíše než na opětovné používání recyklátů sází BOY na snižování odpadu prostřednictvím minimalizace vtoků, přímého vstřikování za použití jednootiskové formy a nasazením technologie horkých kanálů.

Na téma rostoucí digitalizace vstřikovacích strojů BOY pro návštěvníky připravil řešení plné požitků: u kávového baru si návštěvník prostřednictvím vstupního terminálu objednal chutný horký nápoj. V multikomponentním procesu BOY 125 E společně s BOY 2C S vstříknul 2K šálek na kávu. Poté LR5 přenesl základní těleso do kavity pro zastříknutí druhou komponentou. V dalším pracovním kroku byl  šálek prostřednictvím manipulátoru LR5 transferován na dopravníkový pás. Cobot s kolaborativní robotickou technikou firmy KUKA uchopil šálek a podal jej do tiskárny firmy Leibinger. Individuálně zadávané údaje žíznivých návštěvníků a výrobní parametry se ve formě QR kódu vytiskly na ouško šálku. Následně přesunul robot šálky pod automat na kávu firmy Kaffeepartner a pak servíroval horký nápoj návštěvníkovi přímo do ruky. Interakce 2 vstřikovacích strojů, manipulátoru LR5 a robota KUKA bylo dosaženo kompletním sesíťováním komponentů. Vysoká konektivita jednotlivých zařízení komplexní aplikací přesvědčivě demonstrovala narůstající digitalizaci strojů.

csm_BOY_Barista_f5d2f08ec0