THE HUDSON-SHARP MACHINE COMPANY

www.hudsonsharp.com
wicket stroje

„WICKET“ STROJE

Hudson-Sharp drží vedoucí pozici v oboru „wicket“ strojů, které produkují sáčky pro automatické balení, a jsou maximálně flexibilní a modulární.

Wicketer 5750W

5750W Vysoce rychlostní „WICKET“ stroj se servopohonem

Vysoce výkonný stroj s výjimečnou produkční rychlostí, rychlými změnami výrobků, malou zmetkovostí, a nízkými náklady na údržbu. Výkon přes 400 cyklů za minutu při použití multi -servo technologie, vysoce rychlostní opce, automatický procesor „wicketových“ balíků a mnoho dalších.

Pytlíky_SGBS_750

Hudson-Sharp 750SGBS - Stroj na pytlíky se spodním svárem a boční záložkou (SGBS)

Produkty v nových, laminovaných materiálech s jasnější grafikou jsou snadněji rozpoznatelné, což napomáhá při prodeji konečným uživatelům. Tento systém vyrábí pytlíky se spodním svárem a boční záložkou s uzávěry typu Inno-Lok® na přední straně. Umožňuje vyrábět pytlíky se zipem i bez zipu.

Rolo-pytle

ROLO-PYTLE s kontinuálním posunem

Konstruovány pro vysoce rychlostní kontinuální výrobu překrývaných anebo spojených rolo-pytlů ve vysoké kvalitě. Zajišťují spolehlivou, vysoce efektivní výrobu s jednoduchou údržbou a rychlou změnou produkce.  Jsou vhodné pro širokou paletu aplikací pytlů na smetí a sáčků se spodním a dvojitým svárem.

NTR800

STROJ NTR 800 ROLL-TO-ROLL (Z ROLE-NA-ROLI)

Stroj 800 Roll-to-Roll je určený k řezání potiskované ploché fólie LDPE/MDPE (40–80 mikronů) na vícero pásů a následné podélné naváření 2 rolí LDPE/HDPE síťoviny nebo CLAF materiálu (300 mikronového) před opětovným navíjením za nepřetržitého provozu. Rychlost stroje je až do 100 metrů/minutu.

Spodní svár

STROJE NA PYTLE SE SPODNÍM SVÁREM

S jednoduchou a uživatelsky příjemnou konstrukcí a servopohonem pro rozměrovou přesnost pytlů a rychlé změny délky pytlů „za provozu“, stohování pomocí svorek spodního sváru, na jehly nebo s opcí silné stěny, svářecí lišta „kov na kov“, létající nůž, příčné skládání a řada jiných opcí.

Pytlíky_SUP_750

STROJE NA PYTLÍKY Hudson Sharp 750

Stroj se servopohonem na výrobu různých druhů pytlíků se širokým svárem, jako jsou samostojné pytlíky, pytlíky s 3stranným svárem, se záložkou, vloženým dnem, zipem atd. Díky modulární konstrukci a přizpůsobivé konfiguraci je schopen vyrábět různé typy pytlíků na hnojiva, kapaliny, substráty, potravu pro zvířata apod..

Plochý pás

SVÁŘECÍ AUTOMATY NA SÁČKY: S PLOCHÝM vynášecím PÁSEM

Modulární automatické svářecí stroje pro výrobu jednotlivých sáčků – přířezů různého použití (včetně zipových) s bočním nebo spodním svárem, záložkou, klopou, výsekem, ouškem, atd., s řadou dalších opcí a přídavných zařízení s ukládáním na vynášecí pás.