S.I.S.E.

www.sise.fr
Cyclades terminál T1000 (1)

Cyclades – jednotky monitorování výroby

Cyclades je systém pro sledování výroby, ve kterém jsou všechny informace stahovány ze strojů v reálném čase. Disponuje různými moduly, jako je plánování, personální management, údržba forem či strojů, které slouží k organizaci a optimalizaci produkce. Výsledky produkce jsou zaznamenávány v SQL-databázi a jsou k dispozici v různých formátech.

IS basic + IS tech

KASKÁDY - řídicí jednotky pro sekvenční vstřikování IS´Basic, IS´Tech a IS´Timer

Kompaktní kabinety umožňují řízení od 4 až do 20 uzávěrů trysek, programování dle vstřikovacího signálu, signálu dotlaku, dle času nebo pozice šneku. Systémy nabízí vícejazyčné rozhraní, integrované ukládání sekvenčních dat, zabezpečení vstřikování, kontrolu koncových spínačů.

8 série 2 zóny

Regulátory horkých vtoků 8 (8 Série)

Zkonstruovány pro aplikace s nízkým počtem regulovaných zón formy, zejména pro automobilový průmysl a technické výlisky. Vysoká kompaktnost díky kabinetu pro 1 až 24 řídících jednotek.

M série

Regulátory horkých vtoků M Série

Zkonstruovány pro aplikace s vyšším počtem regulovaných zón formy. Kombinace 5A, 15A, 20A a 30A regulačních karet umožňuje jejich široké využití od automobilových a jiných technických dílů, až po obalový a kosmetický průmysl. Spojení několika mikroprocesorů umožňuje řízení vysokého počtu zón - regulace 8 až 192 ++ zón

Temperování vodou a olejem

Temperování forem vodním a olejovým médiem

Vodní a olejová temperační zařízení jsou nízkotlaká zařízení, která disponují standardním topným výkonem od 6 do 200 kW pro teplotní rozsah 95 až 160 °C (vodní temperační zařízení) a pro teplotní rozsah 180 až 350 ++ °C  (olejové temperační zařízení).