MTI Mischtechnik International GmbH

www.mti-mixer.de
Horizontal-Kuehlmischer_K_frei_600px

Horizontální studená (chladicí) míchačka typ K

Vysoký chladicí výkon díky 100% využití chladicí plochy, která je k dispozici, a bezproblémovým dodatečným napojením turbomíchačky také od jiných výrobců.

Horizontalmischer_TypH_frei_600px

Horizontální univerzální míchačka typ H

Slouží k míchání, vlhčení, aglomerování, deaglomerování, sušení, ohřívání a chlazení sypného materiálu při současném intenzivním míchání.

typ_mk

Kombinace horké a studené míchačky M/K

Ve vertikálním nebo horizontálním provedení pro efektivní přípravu plastů s vysokým výkonem při kvalitě míchání a kapacitou 7-10 šarží při výkonu až 6500 kg/h a více.

labormischer_m10

Laboratorní míchačka typ M

Vhodné laboratorní zařízení k vašemu výrobnímu stroji. Je vybaveno frekvenčním měničem pohonu a kompletním řízením. Geometrie míchacího nástroje, stejně jako rychlost míchání, koresponduje s výrobním strojem a optimálně modeluje reálný výrobní proces.

typ_m

Vertikální turbomíchačka typ M

Univerzálně použitelná s různými možnými variantami pohonu, tlusté stěny ze speciálního materiálu odolného vůči korozi, s vysokým výkonem a nízkými výrobními náklady.

Uni-tec-frei_600px

Vertikální univerzální míchačka UNI TEC

Míchačky UNI TEC s vysokou energetickou účinností a vysokou produktivitou, v kombinaci s předdefinovanou kvalitou míchaní. Potřebný čas na změnu receptury je velice krátký, díky čemuž je dosažena vysoká flexibita výroby.