KraussMaffei Berstorff

www.kraussmaffeiberstorff.com
Dvoušnekové kónické extrudéry a koextrudéry

Dvoušnekové kónické extrudéry a koextrudéry KMD 43 K, 53K a 63 K s mikroprocesorovým řízením C6

Pohon střídavými motory s frekvenčními měniči, vysoce legované, nitridované šneky s molybdenovou vrstvou na hřebenech závitů, s interním chlazením, vzduchem chlazenými plastifikačními válci a výkonem až 220 kg/h.

Dvoušnekový extruder C6

Dvoušnekové paralelní extrudéry a koextrudéry pro extruzi PVC trubek s mikroprocesorovým řízením KraussMaffei Berstorff C6

Průměr šneků od 75 do 133 mm a poměr L/D 26 nebo 36. Pohon střídavými nebo stejnosměrnými motory. Vysoce legované, nitridované šneky s molybdenovou vrstvou na hřebenech závitů s interním nebo externím chlazením, vzduchem chlazené plastifikační válce, s výkonem až 1550 kg/h.

Extrudér na profily

Dvoušnekové paralelní extrudéry a kompletní linky pro extruzi PVC profilů s mikroprocesorovým řízením KraussMaffei Berstorff C6

Průměr šneků od 75 do 133 mm a poměr L/D 26 nebo 32. Vysoce legované, nitridované šneky s molybdenovou vrstvou na hřebenech závitů s interním chlazením, vzduchem chlazené plastifikační válce, s výkonem až 800 kg/h.

Extruzní a koextruzní hlavy pro trubky z polyolefinů

Extruzní a koextruzní hlavy pro výrobu jedno- i vícevrstvých trubek z polyolefinů

Se spirálovým rozdělovačem a výměnnou sadou hubic a trnů pro rychlou výměnu. Rozsah průměrů od 5 do 2500 mm.

Extruzní a koextruzní hlavy pro trubky z polyvinylchloridu

Extruzní a koextruzní hlavy pro výrobu jedno- i vícevrstvých trubek z polyvinylchloridu s hvězdicovým uchycením trnu

Rozsah průměrů od 16 do 800 mm. Hlavy pro výrobu trojvrstvých PVC trubek s lehčeným jádrem v rozsahu průměrů od 32 do 500 mm a výkonů do 1500 kg/h.

PO desky s C6

Extruzní a koextruzní linky pro výrobu desek z polyolefinů

kompaktních i napěňovaných, včetně konstrukčních plastů – s jednošnekovými extrudéry KME 45 B/PL – KME 150 B/PL (na dotaz i KME 200 B/PL) s výkonem až 2000 kg/h.

Extruze PVC desek

Extruzní a koextruzní linky pro výrobu desek z polyvinylchloridu

Kompaktních, volně napěňovaných, integrálních i koextrudovaných - s dvoušnekovými extrudéry KMD 90-32 PL až KMD 184-32 PL s externím chlazením šneků a výkonem až 2000kg/h a koextrudéry KMD 75-26 PL a KMD 90-32 PL s výkonem až 390kg/h.

Jednošnekový extrudér C6

Jednošnekové extrudéry a koextrudéry KME pro zpracování polyolefinů s mikroprocesorovým řízením KraussMaffei Berstorff C6

Skupina zahrnuje malé extrudéry a koextrudéry s průměrem šneku od 20 do 60 mm a L/D 25 nebo 30, přes standardní jednošnekové extrudéry s průměrem šneku od 45 do 150 mm a L/D 36 až po vysoce výkonné extrudéry s patentovanou geometrií a průměrem šneku od 45 do 125 mm a L/D 41, pro výkony až 2400 kg/h.

Linky pro výrobu jednovrstvých i vícevrstvých...trubek

Kompletní extruzní a koextruzní linky pro výrobu jednovrstvých i vícevrstvých, hladkých, kompaktních, vypěňovaných i korugovaných trubek z polyolefinů nebo z polyvinylchloridu

Průměr 10 – 2500 mm, s možností vnitřního chlazení u polyolefinových trubek s průměrem od 110 mm výše.

Linky pro granulaci tvrdých i měkčených směsí

Linky pro granulaci tvrdých i měkčených směsí PVC

Vysoce efektivní, nenáročná, lehce čistitelná granulační linka se vzduchovým chlazením zajišťuje produkci granulí bez slepování. Využívají se dvoušnekové extrudéry KMD 90, 114, 130 a 164 s výkonem až 2100 kg/h.

direct extrusion_C6

Linky pro přímou extruzi

Kompaundují polymery s plnivy a dalšími aditivy bezprostředně před extruzí trubek, profilů nebo desek. Při přímé extruzi se využívají dvoušnekové extrudéry s korotujícími šneky a šetří se proces granulace a náklady na meziskladování.

Quick Switch

Revoluční systém extruze polyolefinových trubek QuickSwitch

Měňte průměr a tloušťku stěn trubek během pár minut a bez zastavení produkce. Jedním stisknutím automaticky přestavíte nový rozměr. QuickSwitch je možné dodat jako kompletní automatickou extruzní linku nebo jako sadu pro přestavění stávající běžné extruzní linky.

logo_kraussmaffei-berstorff

Systémová řešení pro výrobu produktů zesílených přírodními vlákny (NFC, WPC)

Dvoušnekové extrudéry pro extruzi kompaundů s PVC nebo PO KMD 75-32/WPC až KMD 133-32/WPC se šneky pancéřovanými karbidem wolframu a bimetalovými plastifikačními válci s výkonem až 650 kg/h a životností až 20 000 pracovních hodin.

Systémy pro výrobu pružných trubek

Systémy pro výrobu pružných, polyuretanem izolovaných trubek

Kompletní výrobní linka s extruzním systémem pro výrobu trubek s rychlostí až 40 m/min a systémem pro zalití jedné nebo dvou trubek s tloušťkou izolace 75 – 180 mm a produkční rychlostí 5 m/min.

Systémy pro výrobu sanitárních a teplovodních trubek

Systémy pro výrobu sanitárních a teplovodních trubek, a tepelně, mechanicky i chemicky odolných trubek PEX-a (peroxidem síťované polyetylenové trubky)

S kónickým dvoušnekovým extrudérem KMD 63 K/R, speciální extruzní hlavou KM-RKW 30-25 PE-Xa a infračervenou píckou KM-IRT-V6, zajišťující unikátní funkce síťování již během extruze.