iNOEX GmbH

www.inoex.de
ADVANTAGE kalibrační rukávec

ADVANTAGE

Systém pro automatickou a kontinuální změnu průměru extrudovaných polyolefinových trubek. Jedná se o modulární systém aplikovatelný pro průměry 32 - 1000 mm, který je možné kombinovat se stávajícím řešením, a dosáhnout tak vyšší flexibility a výkonnosti celé linky.

AUREX AFM

AUREX i-line AFM

Ultrazvukový měřicí systém umožňující maximální zvýšení výrobních kapacit a materiálových úspor; modulární koncepce; jednoduchá manipulace a provoz. Určen pro průměry 32 – 630 mm; 8 – 96 měřicích bodů po obvodu trubky.

AUREX ERS

AUREX i-line ERS

Elektronický rotační skener (ultrazvukový) umožňující 100% kontrolu a řízení kvality vyráběných trubek, mj. tloušťku stěn, průměr, excentricitu a ovalitu. Veškerá data jsou detekována v reálném čase. Použitelné pro průměry 1,0 – 630 mm.

aurex-m-line_01

AUREX m-line a x-line

Jednoduchý, bezpečný, bezúdržbový ultrazvukový měřicí systém s extrémně výhodným poměrem cena / výkonnost. AUREX m-line a x-line měří a kontroluje kvalitu a rovnoměrnost výroby trubek o průměru 125 – 2500 mm.

aurex-mk_12

AUREX MK

Ultrazvukový měřicí systém kontroly kvality trubek a trubiček, který měří, řídí a kontroluje rovnoměrnost produkce. Měřicí komory uzpůsobené pro měření malých, až velmi malých průměrů v rozsahu 0,5mm – 250 mm. Měří až do 7 koextrudovaných vrstev s nejmenší měřitelnou tloušťkou stěny 0,02 mm.

AUREX OBF

AUREX OBF

Optický měřicí systém pro 100% kontrolu povrchu trubky. Detekuje i velmi malé vady povrchu pomocí  iOS (inteligentní Optický Senzor). Perfektní v kombinaci s AUREX ERS. AUREX je ultrazvukový měřicí systém kontroly kvality trubek a trubiček, který měří, řídí a kontroluje rovnoměrnost produkce.

ECCO i-line

ECCO i-line

ECCO je systém na rychlé centrování velkoprůměrových trubek. Vhodné pro PE, PP i PVC. Pro trubky s tloušťkou stěny v rozmezí 3 – 140 mm. Ultrazvukové senzory jsou namontovány těsně za kalibrační pouzdro na pneumaticky spouštěném podpůrném ramenu, které je připevněno k montážnímu prstenci.

aurex-ecco-4

ECCO m-line

ECCO je systém na rychlé centrování velkoprůměrových trubek. Vhodné pro PE, PP i PVC. Pro trubky s tloušťkou stěny v rozmezí 3 – 140 mm. Ultrazvukové senzory jsou montovány přímo na kalibrační pouzdro.

MAXFLEXX kalibrační rukávec

MAXFLEXX kalibrační rukávec

Skládá se z pevného vstupu a pružné, stavitelné kalibrační klece. Lze bez přerušení výroby vyrábět všechny tlakové třídy trubky daného průměru.

MAXFLEXX tvarovací komora

MAXFLEXX tvarovací komora

Dvoustupňová regulace štěrbiny pro výtlak taveniny z hubice extruzní hlavy. Technický nástroj, který se montuje před extruzní hubici a umožňuje pružně reagovat na požadavek změny SDR třídy pro daný průměr trubky bez nutnosti kompletní výměny hubice a trnu.

PEXLINK

PEXLINK

Nová koncepce výroby síťovaného PE – PEX-A zaručující vysokou výrobní účinnost a zaručené sesíťování výsledného produktu. Je založená na bezpečné manipulaci a přepravě peroxidu pomocí SAVEOMAT přepravního systému. Vše je v souladu s bezpečnostními standardy ATEX 100a. Použitím PEXLINK pece má zákazník celý proces síťování bezpečně pod kontrolou.

quantum-Schaumrohr_06

QUANTUM

Teraherzový systém měření tloušťky stěny trubek. Určený především pro 3vrstvé trubky s pěnovým jádrem, korugované trubky větších průměrů, ale i běžné kompaktní trubky. Vzhledem k použitému rozsahu vln se jedná o optická měření; není nutné žádné kontaktní médium (voda).

Saveomat_HF_600x400_01

SAVEOMAT HF

Nový systém dávkování špatně sypatelných komponent – plniv jako CaCO3, až do výše 100% obsahu. Násypka vybavena robustním míchadlem, optimalizovaná geometrie trychtýře váhy. Eliminuje všechny nerovnoměrnosti v dávkování.

saveomat-i-line_06

SAVEOMAT i-line

Volně konfigurovatelná dávkovací stanice pro přesné míchání a dávkování až sedmi komponent. Mohou být zpracovávány jak granule, tak prášek. Dopravní a gravimetrické systémy pro plynulou přepravu surovin, zajišťující kontinuální dávkování jednotlivých složek receptur s následnou zpětnou vazbou na recepturu a kvalitativní parametry výsledného produktu.

saveomat-m-line_05

SAVEOMAT m-line

Dopravní a gravimetrický systém pro plynulou přepravu surovin, zajišťující kontinuální dávkování jednotlivých složek receptur s následnou zpětnou vazbou na recepturu a kvalitativní parametry výsledného produktu. Konstruován pro přesné míchání a dávkování dvou až čtyř komponent ve formě granulí.

SAV_M2_600x400_03

SAVEOMAT M2

Gravimetrický systém zaznamenávající měřená data s vysokou přesností. Prostřednictvím řídicí uzavřené smyčky řídí otáčky šneku a/nebo rychlost odtahu. Výsledkem je ustálený chod extruzního procesu s konstantním výtlačným výkonem nebo váhou na 1 metr a sníženou spotřebou materiálu.

saveomat-md_06

SAVEOMAT MD

Kontinuálně pracující dopravní a dávkovací systém pro granule, práškové a kapalné komponenty jako peroxidy nebo silany, založený na přesném dodržování receptur. Precizní plnění a řízení snižuje množství spotřebovaných materiálů, což platí zejména pro peroxidy a silany.

saveomat-us_06

SAVEOMAT US

Dávkovací váhy pro špatně sypatelné komponenty, hlavně CaCO3 až do váhového podílu 20%. Optimalizovaná geometrie trychtýře váhy a instalace turbínových vibrátorů na vstupu i výstupu eliminuje potenciální mostění materiálu.