IMG S.r.l.

IMG_gum_horiz

Gum

Horizontální vstřikolisy na vstřikování gumy s dvojitým ramenem (kloubem) a pětibodovým uzavíracím systémem, volná pohyblivá deska poháněná kuličkovým vedením, čtvercové vodicí tyče pro jednodušší výměnu forem, zkosené čtvercové výhřevné desky s izolačními deskami ORVIN 340° (max), vstřikovací jednotka s recipročním šnekem, možnost vstřikovací jednotky s FI.FO systémem nebo šnekem umístěným mimo píst, uzavírací síla 100 až 400 tun.

IMG_gum_fifo

Gum FI.FO

Horizontální vstřikolisy na vstřikování gumy s uzavíracím systémem hydroblok a vysokotlakým válcem, volná pohyblivá deska poháněná kuličkovým vedením, vstřikovací jednotka se systémem FI.FO, uzavírací síla 100 až 400 tun, nejnovější verze střídavého motoru spouštěná měničem garantuje optimální úsporu energie.

IMG_gum_vert

Gum Vert

Vertikální vstřikolisy na vstřikování gumy s uzavíracím systémem hydroblok a recipročním šnekem, alternativně možnost vstřikovací jednotky s FI.FO systémem nebo šnekem umístěným mimo píst, uzavírací jednotka umístěná vertikálně, se synchronizovaným horním a spodním rámem, uzavírací síla 200 až 400 tun.

IMG_gum_mcv

Gum Vertical MCV

Vertikální kompresní lis s pístovou vertikální uzavírací jednotkou, uzavírací síla 200 až 600 tun.

IMG_magma

Magma

Horizontální vstřikolisy na vstřikování termosetů se čtyřmi podpěrami a uzavíráním pomocí hydrobloku s vysokotlakým válcem, vstřikovací jednotka s recipročním šnekem, nejnovější verze střídavého motoru spouštěná měničem garantuje optimální úsporu energie, uzavírací síla od 100 do 400 tun.

IMG_nek_ng

Nek NG

Vertikální, esovitě prohnutý vstřikovací lis na vstřikování gumy s pístovou vertikální uzavírací jednotkou, pístový uzavírací systém s pohyblivým válcem pro rychlé otevírání a uzavírání, pohyblivá deska poháněná prizmatickým vedením, vertikální vstřikování s recipročním šnekem a jednoúčelovým profilem, uzavírací síla od 50 do 100 tun.

IMG_nek_np

Nek NP

Vertikální, esovitě prohnutý vstřikovací lis na vstřikování termosetů s pístovou vertikální uzavírací jednotkou, pístový uzavírací systém s pohyblivým válcem pro rychlé otevírání a uzavírání, pohyblivá deska poháněná prizmatickým vedením, vertikální vstřikování s recipročním šnekem a jednoúčelovým profilem, uzavírací síla od 50 do 100 tun.

IMG_rem

Série REM

Plně elektrický horizontální vstřikovací lis na vstřikování gumy do 300 tun, vstřikolisy s dvojitým ramenem a pětibodovým uzavíracím systémem, volná pohyblivá deska poháněná kuličkovým vedením, uzavírání probíhá pomocí 60 kN střídavého motoru, centrální vyhazovač je řízen střídavým motorem, zatímco třetí pohyblivá deska je aktivována pomocí dvou asynchronních motorů s omezovačem, zaručený specifický vstřikovací tlak více než 2 400 barů, ovládací jednotka: MOOG PLC s dotykovou obrazovkou.

IMG_special_IHSG

Special IHGS

Vstřikovací lis na vstřikování gumy IGHS600 s vertikálním uzavíracím systémem s pístem, horizontální plastifikační jednotka s dávkovacím šnekem a vstřikovací píst 5500 cm³.

IMG_special_K1100

Special K1100

Dvoupodlažní horizontální vstřikovací lis na vstřikování termosetů s uzavíracím systémem hydroblok, mezipodlaží je pevně ukotvené k nosnému rámu jako prevence před možnými odchylkami, vstřikovací jednotka je v paralelní pozici ke stroji, vstřikování probíhá v mezipodlaží stroje, které je vybaveno dvěma ohřevnými komorami a dvěma nezávislými hydraulickými tryskami.