Eurochiller S.r.l.

www.eurochiller.com
AIR+

AIR+ PROJECT

AIR+ Project poskytuje stabilní teplotu vzduchu při maximální energetické efektivitě. Skládá se z BRA+ chladicí baterie a AIR+ procesní chladničky.

GC

GC

Chladicí kapacita chladniček GC pro chlazení procesní vody je v rozsahu od 3,7 do 135 kW. Chladničky se dodávají buď se vzduchovou nebo s vodní kondenzací, a s odstředivými nebo osovými ventilátory. Standardní dodávka obsahuje čerpadlo a nádrž pro přímé zapojení do okruhu, ale verze E a P lze dodat samostatně bez nádrže, a bez čerpadla a nádrže.

ABF Inverter

ABF Inverter

Chladicí kapacita chladniček procesního vzduchu ABF INVERTER se pohybuje mezi 11 a 177 kW. ABF INVERTER kombinuje vlastnosti, které již systémy ABF mají, s několika technickými plusy zvyšujícími výkon a úsporu energie. Zaručuje úsporu až 50% oproti jiným technologiím.

AXevo

AXevo – AXevo/FC

AXevo je střední chladnička procesní vody (chladicí kapacita od 28,7 do 224 kW), chlazená buď vodou, nebo vzduchem, která slouží k chlazení procesní vody. Hlavními vlastnostmi této série je efektivita, flexibilita a špičkové výkony. Verze FC poskytuje ekonomický provoz díky funkci „free-cooling“ – bezkompresorové chlazení v zimních měsících.

NAX

NAX

Chladicí kapacita chladniček procesní vody NAX je v rozsahu od 172 do 942 kW. Chladničky se dodávají se vzduchovými a osovými ventilátory. Standardní dodávka obsahuje čerpadlo a nádrž, ale je možné ji upravit dle potřeb zákazníka a použití.

OFC Kit

OFC KIT

Chladicí kapacita kondenzační sady OFC KIT se pohybuje mezi 20 a 200 kW. Tyto volně stojící jednotky dodávají chladicí vodu do kondenzátoru jednotek ABF/ABF INVERTER.

logo_eurochiller-s-r-l

DRYTECH

Odvlhčovače vzduchu DRYTECH mohou pracovat s proudem procesního vzduchu mezi 300 a 3000 m³/h. Jsou to odvlhčovače dodávající suchý vzduch pro formy s nízkým rosným bodem pro zamezení tvorby kondenzátu. Jedinou nutnou údržbou je čištění filtru.

TFC

TFC – Total free cooling

Chladicí kapacita chladniček procesní vody TFC se začleněným volným 4chladičem se pohybuje mezi 168 a 701 kW. Design těchto jednotek je ohleduplný k životnímu prostředí díky použití bezfreonové technologie.

ADY-NAX

DY-NAX – ADY-NAX

Jednotky DY-NAX jsou vzduchem chlazené chladničky procesní vody, které mohou být umístěny ve venkovním prostředí i nekryté. Verze ADY-NAX (adiabatické chladničky) kombinuje konstrukční a funkční vlastnosti standardních modelů s efektivní spotřebou energie i při vysokých teplotách. Chladicí kapacita se pohybuje mezi 115 a 691 kW.

DCooler_smaller

Dcooler

Modulární bezkompresorový chladič procesní vody, chladicí kapacita od 63 do 920 kW. Ekologická alternativa k chladicím věžím. Struktura jednotky a její charakteristika je velmi blízká vlastnostem ADcooleru, bez výkonu adiabatického systému.

ADcooler

ADcooler

Adiabatický bezkompresorový chladič procesní vody, chladicí kapacita od 82 do 1220 kW. ADcooler kombinuje úsporu energie s efektivitou adiabatického systému. Ekologická alternativa k chladicím věžím.  

GRP

GRP

Skupiny čerpadel GRP poskytují průtok chladicí vody v okruhu mezi 12,5 a 220 m³/h. V kovovém rámu je umístěna vodní nádrž, čerpadla a elektrický panel, řídící celý systém. Čerpadla jsou odstředivý, vysokotlaký typ. Čerpadla s nádrží GRP jsou určeny především k chladničkám typu DY-NAX, ADY-NAX, ADcooler, Dcooler.