Erlenbach Maschinen GmbH

www.erlenbach.com
EM_Antibending

„Antibending“ systém proti kroucení bloků EMTower

Patentovaný systém Erlenbach proti kroucení bloků brání deformaci okrajových desek po řezání. Celkově snižuje provozní i energetické náklady a umožňuje rychlejší zpracování vyrobených bloků.

EMBase

EMBase

Tvarovkové automaty s hydraulickým pohonem. Vyznačují se především nízkou cenou vzhledem ke své kvalitě a užitné hodnotě. Díky nízkým investičním nákladům a dlouhé životnosti jsou ideální pro začínající firmy, vyrábějící velké série výrobků nebo jako náhrada starších strojů (i jiných výrobců).

EM_Bead_01

EMBead

Diskontinuální a kontinuální předpěňovače EMBead zajišťují efektivní a úsporné předpěnění všech typů materiálů. Nabízí nejvyšší stupeň vypěnění a provozní flexibilitu. Jsou rychle nastavitelné, snadno udržovatelné. Pracují mimořádně rovnoměrně a zároveň šetrně k životnímu prostředí.

EMTrust

EMClassic

Tvarovkové automaty řady EMClassic jsou moderní, prověřené stroje, dlouhá léta úspěšně prokazující svou kvalitu díky osvědčenému hydraulickému pohonu. Optimálně dimenzované potrubní trasy a precizně pracující řídicí systémy zajišťují krátké časy cyklů na vysoké kvalitativní úrovni produkce. Velkou výhodou jsou krátké dodací termíny i pro stroje speciálních rozměrů.

EM_Cycle

EMCycle

Recyklační jednotky EMCycle pro drcení hotových výrobků z EPS nebo EPP jak z výroby tvarovek, tak z výroby bloků nejen zlepšují životní prostředí, ale zvyšují také konkurenceschopnost zpracovatelů. Výrazně spoří náklady, snižuje objem odpadů a je šetrný k životnímu prostředí.

EM-Handling

EMHandling

Produktová řada EMHandling obsahuje zařízení pro polo nebo plně automatické výrobní a manipulační procesy následující po výrobě tvarovek. Tyto systémy jsou individuálně přizpůsobeny zákaznickým potřebám a jejich hlavním cílem je úspora pracovních sil a zvýšení efektivity výroby. Jsou ekonomické, jednoduše doplnitelné na stávající zařízení a bezpečné.

EMMotion

EMMotion

Série tvarovkových lisů EMMotion pro zpracování EPS a EPP je poháněna inovativním elektrickým servopohonem přes lomené páky. Toto unikátní řešení přináší čistotu, nízké náklady, plně elektronický regulační systém, šetření energií díky izolovaným parním komorám EM a mikroprocesorové řízení s uživatelsky příjemným rozhraním.

EMTower

EMTower

Blokové formy EMTower jsou synonymem pro nejvyšší jakost produkce bloků a následně izolačních desek z EPS. Přináší plně elektronický regulační systém, nejkratší možné časy cyklů, nízké spotřeby energií a nízkou zbytkovou vlhkost.