Ostatní

Využijte širokou nabídku také dalších strojů pro zpracování plastů námi zastupovaných značek.

Zobrazit produkty dle dodavatele:
EM_Antibending

„Antibending“ systém proti kroucení bloků EMTower

Patentovaný systém Erlenbach proti kroucení bloků brání deformaci okrajových desek po řezání. Celkově snižuje provozní i energetické náklady a umožňuje rychlejší zpracování vyrobených bloků.

EMBase

EMBase

Tvarovkové automaty s hydraulickým pohonem. Vyznačují se především nízkou cenou vzhledem ke své kvalitě a užitné hodnotě. Díky nízkým investičním nákladům a dlouhé životnosti jsou ideální pro začínající firmy, vyrábějící velké série výrobků nebo jako náhrada starších strojů (i jiných výrobců).

EM_Bead_01

EMBead

Diskontinuální a kontinuální předpěňovače EMBead zajišťují efektivní a úsporné předpěnění všech typů materiálů. Nabízí nejvyšší stupeň vypěnění a provozní flexibilitu. Jsou rychle nastavitelné, snadno udržovatelné. Pracují mimořádně rovnoměrně a zároveň šetrně k životnímu prostředí.

EMTrust

EMClassic

Tvarovkové automaty řady EMClassic jsou moderní, prověřené stroje, dlouhá léta úspěšně prokazující svou kvalitu díky osvědčenému hydraulickému pohonu. Optimálně dimenzované potrubní trasy a precizně pracující řídicí systémy zajišťují krátké časy cyklů na vysoké kvalitativní úrovni produkce. Velkou výhodou jsou krátké dodací termíny i pro stroje speciálních rozměrů.

EM_Cycle

EMCycle

Recyklační jednotky EMCycle pro drcení hotových výrobků z EPS nebo EPP jak z výroby tvarovek, tak z výroby bloků nejen zlepšují životní prostředí, ale zvyšují také konkurenceschopnost zpracovatelů. Výrazně spoří náklady, snižuje objem odpadů a je šetrný k životnímu prostředí.

EM-Handling

EMHandling

Produktová řada EMHandling obsahuje zařízení pro polo nebo plně automatické výrobní a manipulační procesy následující po výrobě tvarovek. Tyto systémy jsou individuálně přizpůsobeny zákaznickým potřebám a jejich hlavním cílem je úspora pracovních sil a zvýšení efektivity výroby. Jsou ekonomické, jednoduše doplnitelné na stávající zařízení a bezpečné.

EMMotion

EMMotion

Série tvarovkových lisů EMMotion pro zpracování EPS a EPP je poháněna inovativním elektrickým servopohonem přes lomené páky. Toto unikátní řešení přináší čistotu, nízké náklady, plně elektronický regulační systém, šetření energií díky izolovaným parním komorám EM a mikroprocesorové řízení s uživatelsky příjemným rozhraním.

EMTower

EMTower

Blokové formy EMTower jsou synonymem pro nejvyšší jakost produkce bloků a následně izolačních desek z EPS. Přináší plně elektronický regulační systém, nejkratší možné časy cyklů, nízké spotřeby energií a nízkou zbytkovou vlhkost.

ADVANTAGE kalibrační rukávec

ADVANTAGE

Systém pro automatickou a kontinuální změnu průměru extrudovaných polyolefinových trubek. Jedná se o modulární systém aplikovatelný pro průměry 32 - 1000 mm, který je možné kombinovat se stávajícím řešením, a dosáhnout tak vyšší flexibility a výkonnosti celé linky.

AUREX AFM

AUREX i-line AFM

Ultrazvukový měřicí systém umožňující maximální zvýšení výrobních kapacit a materiálových úspor; modulární koncepce; jednoduchá manipulace a provoz. Určen pro průměry 32 – 630 mm; 8 – 96 měřicích bodů po obvodu trubky.

AUREX ERS

AUREX i-line ERS

Elektronický rotační skener (ultrazvukový) umožňující 100% kontrolu a řízení kvality vyráběných trubek, mj. tloušťku stěn, průměr, excentricitu a ovalitu. Veškerá data jsou detekována v reálném čase. Použitelné pro průměry 1,0 – 630 mm.

aurex-m-line_01

AUREX m-line a x-line

Jednoduchý, bezpečný, bezúdržbový ultrazvukový měřicí systém s extrémně výhodným poměrem cena / výkonnost. AUREX m-line a x-line měří a kontroluje kvalitu a rovnoměrnost výroby trubek o průměru 125 – 2500 mm.

aurex-mk_12

AUREX MK

Ultrazvukový měřicí systém kontroly kvality trubek a trubiček, který měří, řídí a kontroluje rovnoměrnost produkce. Měřicí komory uzpůsobené pro měření malých, až velmi malých průměrů v rozsahu 0,5mm – 250 mm. Měří až do 7 koextrudovaných vrstev s nejmenší měřitelnou tloušťkou stěny 0,02 mm.

AUREX OBF

AUREX OBF

Optický měřicí systém pro 100% kontrolu povrchu trubky. Detekuje i velmi malé vady povrchu pomocí  iOS (inteligentní Optický Senzor). Perfektní v kombinaci s AUREX ERS. AUREX je ultrazvukový měřicí systém kontroly kvality trubek a trubiček, který měří, řídí a kontroluje rovnoměrnost produkce.

ECCO i-line

ECCO i-line

ECCO je systém na rychlé centrování velkoprůměrových trubek. Vhodné pro PE, PP i PVC. Pro trubky s tloušťkou stěny v rozmezí 3 – 140 mm. Ultrazvukové senzory jsou namontovány těsně za kalibrační pouzdro na pneumaticky spouštěném podpůrném ramenu, které je připevněno k montážnímu prstenci.

aurex-ecco-4

ECCO m-line

ECCO je systém na rychlé centrování velkoprůměrových trubek. Vhodné pro PE, PP i PVC. Pro trubky s tloušťkou stěny v rozmezí 3 – 140 mm. Ultrazvukové senzory jsou montovány přímo na kalibrační pouzdro.

MAXFLEXX kalibrační rukávec

MAXFLEXX kalibrační rukávec

Skládá se z pevného vstupu a pružné, stavitelné kalibrační klece. Lze bez přerušení výroby vyrábět všechny tlakové třídy trubky daného průměru.

MAXFLEXX tvarovací komora

MAXFLEXX tvarovací komora

Dvoustupňová regulace štěrbiny pro výtlak taveniny z hubice extruzní hlavy. Technický nástroj, který se montuje před extruzní hubici a umožňuje pružně reagovat na požadavek změny SDR třídy pro daný průměr trubky bez nutnosti kompletní výměny hubice a trnu.

PEXLINK

PEXLINK

Nová koncepce výroby síťovaného PE – PEX-A zaručující vysokou výrobní účinnost a zaručené sesíťování výsledného produktu. Je založená na bezpečné manipulaci a přepravě peroxidu pomocí SAVEOMAT přepravního systému. Vše je v souladu s bezpečnostními standardy ATEX 100a. Použitím PEXLINK pece má zákazník celý proces síťování bezpečně pod kontrolou.

quantum-Schaumrohr_06

QUANTUM

Teraherzový systém měření tloušťky stěny trubek. Určený především pro 3vrstvé trubky s pěnovým jádrem, korugované trubky větších průměrů, ale i běžné kompaktní trubky. Vzhledem k použitému rozsahu vln se jedná o optická měření; není nutné žádné kontaktní médium (voda).

Saveomat_HF_600x400_01

SAVEOMAT HF

Nový systém dávkování špatně sypatelných komponent – plniv jako CaCO3, až do výše 100% obsahu. Násypka vybavena robustním míchadlem, optimalizovaná geometrie trychtýře váhy. Eliminuje všechny nerovnoměrnosti v dávkování.

saveomat-i-line_06

SAVEOMAT i-line

Volně konfigurovatelná dávkovací stanice pro přesné míchání a dávkování až sedmi komponent. Mohou být zpracovávány jak granule, tak prášek. Dopravní a gravimetrické systémy pro plynulou přepravu surovin, zajišťující kontinuální dávkování jednotlivých složek receptur s následnou zpětnou vazbou na recepturu a kvalitativní parametry výsledného produktu.

saveomat-m-line_05

SAVEOMAT m-line

Dopravní a gravimetrický systém pro plynulou přepravu surovin, zajišťující kontinuální dávkování jednotlivých složek receptur s následnou zpětnou vazbou na recepturu a kvalitativní parametry výsledného produktu. Konstruován pro přesné míchání a dávkování dvou až čtyř komponent ve formě granulí.

SAV_M2_600x400_03

SAVEOMAT M2

Gravimetrický systém zaznamenávající měřená data s vysokou přesností. Prostřednictvím řídicí uzavřené smyčky řídí otáčky šneku a/nebo rychlost odtahu. Výsledkem je ustálený chod extruzního procesu s konstantním výtlačným výkonem nebo váhou na 1 metr a sníženou spotřebou materiálu.

saveomat-md_06

SAVEOMAT MD

Kontinuálně pracující dopravní a dávkovací systém pro granule, práškové a kapalné komponenty jako peroxidy nebo silany, založený na přesném dodržování receptur. Precizní plnění a řízení snižuje množství spotřebovaných materiálů, což platí zejména pro peroxidy a silany.

saveomat-us_06

SAVEOMAT US

Dávkovací váhy pro špatně sypatelné komponenty, hlavně CaCO3 až do váhového podílu 20%. Optimalizovaná geometrie trychtýře váhy a instalace turbínových vibrátorů na vstupu i výstupu eliminuje potenciální mostění materiálu.

Horizontal-Kuehlmischer_K_frei_600px

Horizontální studená (chladicí) míchačka typ K

Vysoký chladicí výkon díky 100% využití chladicí plochy, která je k dispozici, a bezproblémovým dodatečným napojením turbomíchačky také od jiných výrobců.

Horizontalmischer_TypH_frei_600px

Horizontální univerzální míchačka typ H

Slouží k míchání, vlhčení, aglomerování, deaglomerování, sušení, ohřívání a chlazení sypného materiálu při současném intenzivním míchání.

typ_mk

Kombinace horké a studené míchačky M/K

Ve vertikálním nebo horizontálním provedení pro efektivní přípravu plastů s vysokým výkonem při kvalitě míchání a kapacitou 7-10 šarží při výkonu až 6500 kg/h a více.

labormischer_m10

Laboratorní míchačka typ M

Vhodné laboratorní zařízení k vašemu výrobnímu stroji. Je vybaveno frekvenčním měničem pohonu a kompletním řízením. Geometrie míchacího nástroje, stejně jako rychlost míchání, koresponduje s výrobním strojem a optimálně modeluje reálný výrobní proces.

typ_m

Vertikální turbomíchačka typ M

Univerzálně použitelná s různými možnými variantami pohonu, tlusté stěny ze speciálního materiálu odolného vůči korozi, s vysokým výkonem a nízkými výrobními náklady.

Uni-tec-frei_600px

Vertikální univerzální míchačka UNI TEC

Míchačky UNI TEC s vysokou energetickou účinností a vysokou produktivitou, v kombinaci s předdefinovanou kvalitou míchaní. Potřebný čas na změnu receptury je velice krátký, díky čemuž je dosažena vysoká flexibita výroby.

wicket stroje

„WICKET“ STROJE

Hudson-Sharp drží vedoucí pozici v oboru „wicket“ strojů, které produkují sáčky pro automatické balení, a jsou maximálně flexibilní a modulární.

Wicketer 5750W

5750W Vysoce rychlostní „WICKET“ stroj se servopohonem

Vysoce výkonný stroj s výjimečnou produkční rychlostí, rychlými změnami výrobků, malou zmetkovostí, a nízkými náklady na údržbu. Výkon přes 400 cyklů za minutu při použití multi -servo technologie, vysoce rychlostní opce, automatický procesor „wicketových“ balíků a mnoho dalších.

Pytlíky_SGBS_750

Hudson-Sharp 750SGBS - Stroj na pytlíky se spodním svárem a boční záložkou (SGBS)

Produkty v nových, laminovaných materiálech s jasnější grafikou jsou snadněji rozpoznatelné, což napomáhá při prodeji konečným uživatelům. Tento systém vyrábí pytlíky se spodním svárem a boční záložkou s uzávěry typu Inno-Lok® na přední straně. Umožňuje vyrábět pytlíky se zipem i bez zipu.

Rolo-pytle

ROLO-PYTLE s kontinuálním posunem

Konstruovány pro vysoce rychlostní kontinuální výrobu překrývaných anebo spojených rolo-pytlů ve vysoké kvalitě. Zajišťují spolehlivou, vysoce efektivní výrobu s jednoduchou údržbou a rychlou změnou produkce.  Jsou vhodné pro širokou paletu aplikací pytlů na smetí a sáčků se spodním a dvojitým svárem.

NTR800

STROJ NTR 800 ROLL-TO-ROLL (Z ROLE-NA-ROLI)

Stroj 800 Roll-to-Roll je určený k řezání potiskované ploché fólie LDPE/MDPE (40–80 mikronů) na vícero pásů a následné podélné naváření 2 rolí LDPE/HDPE síťoviny nebo CLAF materiálu (300 mikronového) před opětovným navíjením za nepřetržitého provozu. Rychlost stroje je až do 100 metrů/minutu.

Spodní svár

STROJE NA PYTLE SE SPODNÍM SVÁREM

S jednoduchou a uživatelsky příjemnou konstrukcí a servopohonem pro rozměrovou přesnost pytlů a rychlé změny délky pytlů „za provozu“, stohování pomocí svorek spodního sváru, na jehly nebo s opcí silné stěny, svářecí lišta „kov na kov“, létající nůž, příčné skládání a řada jiných opcí.

Pytlíky_SUP_750

STROJE NA PYTLÍKY Hudson Sharp 750

Stroj se servopohonem na výrobu různých druhů pytlíků se širokým svárem, jako jsou samostojné pytlíky, pytlíky s 3stranným svárem, se záložkou, vloženým dnem, zipem atd. Díky modulární konstrukci a přizpůsobivé konfiguraci je schopen vyrábět různé typy pytlíků na hnojiva, kapaliny, substráty, potravu pro zvířata apod..

Plochý pás

SVÁŘECÍ AUTOMATY NA SÁČKY: S PLOCHÝM vynášecím PÁSEM

Modulární automatické svářecí stroje pro výrobu jednotlivých sáčků – přířezů různého použití (včetně zipových) s bočním nebo spodním svárem, záložkou, klopou, výsekem, ouškem, atd., s řadou dalších opcí a přídavných zařízení s ukládáním na vynášecí pás.