Extruze

Zobrazit produkty dle dodavatele:
ADVANTAGE kalibrační rukávec

ADVANTAGE

Systém pro automatickou a kontinuální změnu průměru extrudovaných polyolefinových trubek. Jedná se o modulární systém aplikovatelný pro průměry 32 - 1000 mm, který je možné kombinovat se stávajícím řešením, a dosáhnout tak vyšší flexibility a výkonnosti celé linky.

AUREX AFM

AUREX i-line AFM

Ultrazvukový měřicí systém umožňující maximální zvýšení výrobních kapacit a materiálových úspor; modulární koncepce; jednoduchá manipulace a provoz. Určen pro průměry 32 – 630 mm; 8 – 96 měřicích bodů po obvodu trubky.

AUREX ERS

AUREX i-line ERS

Elektronický rotační skener (ultrazvukový) umožňující 100% kontrolu a řízení kvality vyráběných trubek, mj. tloušťku stěn, průměr, excentricitu a ovalitu. Veškerá data jsou detekována v reálném čase. Použitelné pro průměry 1,0 – 630 mm.

aurex-m-line_01

AUREX m-line a x-line

Jednoduchý, bezpečný, bezúdržbový ultrazvukový měřicí systém s extrémně výhodným poměrem cena / výkonnost. AUREX m-line a x-line měří a kontroluje kvalitu a rovnoměrnost výroby trubek o průměru 125 – 2500 mm.

aurex-mk_12

AUREX MK

Ultrazvukový měřicí systém kontroly kvality trubek a trubiček, který měří, řídí a kontroluje rovnoměrnost produkce. Měřicí komory uzpůsobené pro měření malých, až velmi malých průměrů v rozsahu 0,5mm – 250 mm. Měří až do 7 koextrudovaných vrstev s nejmenší měřitelnou tloušťkou stěny 0,02 mm.

AUREX OBF

AUREX OBF

Optický měřicí systém pro 100% kontrolu povrchu trubky. Detekuje i velmi malé vady povrchu pomocí  iOS (inteligentní Optický Senzor). Perfektní v kombinaci s AUREX ERS. AUREX je ultrazvukový měřicí systém kontroly kvality trubek a trubiček, který měří, řídí a kontroluje rovnoměrnost produkce.

ECCO i-line

ECCO i-line

ECCO je systém na rychlé centrování velkoprůměrových trubek. Vhodné pro PE, PP i PVC. Pro trubky s tloušťkou stěny v rozmezí 3 – 140 mm. Ultrazvukové senzory jsou namontovány těsně za kalibrační pouzdro na pneumaticky spouštěném podpůrném ramenu, které je připevněno k montážnímu prstenci.

aurex-ecco-4

ECCO m-line

ECCO je systém na rychlé centrování velkoprůměrových trubek. Vhodné pro PE, PP i PVC. Pro trubky s tloušťkou stěny v rozmezí 3 – 140 mm. Ultrazvukové senzory jsou montovány přímo na kalibrační pouzdro.

MAXFLEXX kalibrační rukávec

MAXFLEXX kalibrační rukávec

Skládá se z pevného vstupu a pružné, stavitelné kalibrační klece. Lze bez přerušení výroby vyrábět všechny tlakové třídy trubky daného průměru.

MAXFLEXX tvarovací komora

MAXFLEXX tvarovací komora

Dvoustupňová regulace štěrbiny pro výtlak taveniny z hubice extruzní hlavy. Technický nástroj, který se montuje před extruzní hubici a umožňuje pružně reagovat na požadavek změny SDR třídy pro daný průměr trubky bez nutnosti kompletní výměny hubice a trnu.

PEXLINK

PEXLINK

Nová koncepce výroby síťovaného PE – PEX-A zaručující vysokou výrobní účinnost a zaručené sesíťování výsledného produktu. Je založená na bezpečné manipulaci a přepravě peroxidu pomocí SAVEOMAT přepravního systému. Vše je v souladu s bezpečnostními standardy ATEX 100a. Použitím PEXLINK pece má zákazník celý proces síťování bezpečně pod kontrolou.

quantum-Schaumrohr_06

QUANTUM

Teraherzový systém měření tloušťky stěny trubek. Určený především pro 3vrstvé trubky s pěnovým jádrem, korugované trubky větších průměrů, ale i běžné kompaktní trubky. Vzhledem k použitému rozsahu vln se jedná o optická měření; není nutné žádné kontaktní médium (voda).

Saveomat_HF_600x400_01

SAVEOMAT HF

Nový systém dávkování špatně sypatelných komponent – plniv jako CaCO3, až do výše 100% obsahu. Násypka vybavena robustním míchadlem, optimalizovaná geometrie trychtýře váhy. Eliminuje všechny nerovnoměrnosti v dávkování.

saveomat-i-line_06

SAVEOMAT i-line

Volně konfigurovatelná dávkovací stanice pro přesné míchání a dávkování až sedmi komponent. Mohou být zpracovávány jak granule, tak prášek. Dopravní a gravimetrické systémy pro plynulou přepravu surovin, zajišťující kontinuální dávkování jednotlivých složek receptur s následnou zpětnou vazbou na recepturu a kvalitativní parametry výsledného produktu.

saveomat-m-line_05

SAVEOMAT m-line

Dopravní a gravimetrický systém pro plynulou přepravu surovin, zajišťující kontinuální dávkování jednotlivých složek receptur s následnou zpětnou vazbou na recepturu a kvalitativní parametry výsledného produktu. Konstruován pro přesné míchání a dávkování dvou až čtyř komponent ve formě granulí.

SAV_M2_600x400_03

SAVEOMAT M2

Gravimetrický systém zaznamenávající měřená data s vysokou přesností. Prostřednictvím řídicí uzavřené smyčky řídí otáčky šneku a/nebo rychlost odtahu. Výsledkem je ustálený chod extruzního procesu s konstantním výtlačným výkonem nebo váhou na 1 metr a sníženou spotřebou materiálu.

saveomat-md_06

SAVEOMAT MD

Kontinuálně pracující dopravní a dávkovací systém pro granule, práškové a kapalné komponenty jako peroxidy nebo silany, založený na přesném dodržování receptur. Precizní plnění a řízení snižuje množství spotřebovaných materiálů, což platí zejména pro peroxidy a silany.

saveomat-us_06

SAVEOMAT US

Dávkovací váhy pro špatně sypatelné komponenty, hlavně CaCO3 až do váhového podílu 20%. Optimalizovaná geometrie trychtýře váhy a instalace turbínových vibrátorů na vstupu i výstupu eliminuje potenciální mostění materiálu.

Dvoušnekové kónické extrudéry a koextrudéry

Dvoušnekové kónické extrudéry a koextrudéry KMD 43 K, 53K a 63 K s mikroprocesorovým řízením C6

Pohon střídavými motory s frekvenčními měniči, vysoce legované, nitridované šneky s molybdenovou vrstvou na hřebenech závitů, s interním chlazením, vzduchem chlazenými plastifikačními válci a výkonem až 220 kg/h.

Dvoušnekový extruder C6

Dvoušnekové paralelní extrudéry a koextrudéry pro extruzi PVC trubek s mikroprocesorovým řízením KraussMaffei Berstorff C6

Průměr šneků od 75 do 133 mm a poměr L/D 26 nebo 36. Pohon střídavými nebo stejnosměrnými motory. Vysoce legované, nitridované šneky s molybdenovou vrstvou na hřebenech závitů s interním nebo externím chlazením, vzduchem chlazené plastifikační válce, s výkonem až 1550 kg/h.

Extrudér na profily

Dvoušnekové paralelní extrudéry a kompletní linky pro extruzi PVC profilů s mikroprocesorovým řízením KraussMaffei Berstorff C6

Průměr šneků od 75 do 133 mm a poměr L/D 26 nebo 32. Vysoce legované, nitridované šneky s molybdenovou vrstvou na hřebenech závitů s interním chlazením, vzduchem chlazené plastifikační válce, s výkonem až 800 kg/h.

Extruzní a koextruzní hlavy pro trubky z polyolefinů

Extruzní a koextruzní hlavy pro výrobu jedno- i vícevrstvých trubek z polyolefinů

Se spirálovým rozdělovačem a výměnnou sadou hubic a trnů pro rychlou výměnu. Rozsah průměrů od 5 do 2500 mm.

Extruzní a koextruzní hlavy pro trubky z polyvinylchloridu

Extruzní a koextruzní hlavy pro výrobu jedno- i vícevrstvých trubek z polyvinylchloridu s hvězdicovým uchycením trnu

Rozsah průměrů od 16 do 800 mm. Hlavy pro výrobu trojvrstvých PVC trubek s lehčeným jádrem v rozsahu průměrů od 32 do 500 mm a výkonů do 1500 kg/h.

PO desky s C6

Extruzní a koextruzní linky pro výrobu desek z polyolefinů

kompaktních i napěňovaných, včetně konstrukčních plastů – s jednošnekovými extrudéry KME 45 B/PL – KME 150 B/PL (na dotaz i KME 200 B/PL) s výkonem až 2000 kg/h.

Extruze PVC desek

Extruzní a koextruzní linky pro výrobu desek z polyvinylchloridu

Kompaktních, volně napěňovaných, integrálních i koextrudovaných - s dvoušnekovými extrudéry KMD 90-32 PL až KMD 184-32 PL s externím chlazením šneků a výkonem až 2000kg/h a koextrudéry KMD 75-26 PL a KMD 90-32 PL s výkonem až 390kg/h.

Jednošnekový extrudér C6

Jednošnekové extrudéry a koextrudéry KME pro zpracování polyolefinů s mikroprocesorovým řízením KraussMaffei Berstorff C6

Skupina zahrnuje malé extrudéry a koextrudéry s průměrem šneku od 20 do 60 mm a L/D 25 nebo 30, přes standardní jednošnekové extrudéry s průměrem šneku od 45 do 150 mm a L/D 36 až po vysoce výkonné extrudéry s patentovanou geometrií a průměrem šneku od 45 do 125 mm a L/D 41, pro výkony až 2400 kg/h.

Linky pro výrobu jednovrstvých i vícevrstvých...trubek

Kompletní extruzní a koextruzní linky pro výrobu jednovrstvých i vícevrstvých, hladkých, kompaktních, vypěňovaných i korugovaných trubek z polyolefinů nebo z polyvinylchloridu

Průměr 10 – 2500 mm, s možností vnitřního chlazení u polyolefinových trubek s průměrem od 110 mm výše.

Linky pro granulaci tvrdých i měkčených směsí

Linky pro granulaci tvrdých i měkčených směsí PVC

Vysoce efektivní, nenáročná, lehce čistitelná granulační linka se vzduchovým chlazením zajišťuje produkci granulí bez slepování. Využívají se dvoušnekové extrudéry KMD 90, 114, 130 a 164 s výkonem až 2100 kg/h.

direct extrusion_C6

Linky pro přímou extruzi

Kompaundují polymery s plnivy a dalšími aditivy bezprostředně před extruzí trubek, profilů nebo desek. Při přímé extruzi se využívají dvoušnekové extrudéry s korotujícími šneky a šetří se proces granulace a náklady na meziskladování.

Quick Switch

Revoluční systém extruze polyolefinových trubek QuickSwitch

Měňte průměr a tloušťku stěn trubek během pár minut a bez zastavení produkce. Jedním stisknutím automaticky přestavíte nový rozměr. QuickSwitch je možné dodat jako kompletní automatickou extruzní linku nebo jako sadu pro přestavění stávající běžné extruzní linky.

logo_kraussmaffei-berstorff

Systémová řešení pro výrobu produktů zesílených přírodními vlákny (NFC, WPC)

Dvoušnekové extrudéry pro extruzi kompaundů s PVC nebo PO KMD 75-32/WPC až KMD 133-32/WPC se šneky pancéřovanými karbidem wolframu a bimetalovými plastifikačními válci s výkonem až 650 kg/h a životností až 20 000 pracovních hodin.

Systémy pro výrobu pružných trubek

Systémy pro výrobu pružných, polyuretanem izolovaných trubek

Kompletní výrobní linka s extruzním systémem pro výrobu trubek s rychlostí až 40 m/min a systémem pro zalití jedné nebo dvou trubek s tloušťkou izolace 75 – 180 mm a produkční rychlostí 5 m/min.

Systémy pro výrobu sanitárních a teplovodních trubek

Systémy pro výrobu sanitárních a teplovodních trubek, a tepelně, mechanicky i chemicky odolných trubek PEX-a (peroxidem síťované polyetylenové trubky)

S kónickým dvoušnekovým extrudérem KMD 63 K/R, speciální extruzní hlavou KM-RKW 30-25 PE-Xa a infračervenou píckou KM-IRT-V6, zajišťující unikátní funkce síťování již během extruze.